
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1391
1 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1391
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1391 |
| Товщина | 19.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 67 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Ширина | 155.1 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴


