
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1562
991 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1562
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект тормозных колодок, дисковый тормоз
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P1562 |
| Виробник | LPR |
| Тип | Дискові |
| Висота | 61.1 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 148 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Cadillac |
| Сумісність з моделлю | Astra, Orlando, Volt, Zafira, Cruze, Mokka, ATS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 991 ₴


