
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1682
1 218 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1682
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1682 |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Товщина | 16.8 мм |
| Ширина | 143.4 мм |
| Висота | 67.4 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux, Fortuner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 218 ₴


