
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P187
541 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P187
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P187 |
| Товщина | 15 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Ширина | 104.3 мм |
| Висота | 66.5 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Coupe, 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 541 ₴


