
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1985
1 138 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1985
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1985 |
| Висота зовнішньої накладки | 70.1 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 74.6 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, Z4, 3, Cooper, Clubman |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 138 ₴


