
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P220
464 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P220
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P220 |
| Ширина | 99.9 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Висота | 63.5 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, 19, 20, Rapid, 25, 11, 21, Fuego, Clio, Super 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464 ₴


