
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BLUE PRINT ADM54295
1 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADM54295
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADM54295 |
| Довжина | 126 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Mazda, Subaru, Suzuki, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Sirion, Swift, Justy, Materia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴


