
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, Bosch 0986494283
1 839 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986494283
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494283 |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 19.3 мм |
| Висота | 73.2 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.5 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 839 ₴







