
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, Bosch 0986494572
1 193 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986494572
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494572 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16.9 мм |
| Ширина | 137.2 мм |
| Висота | 54.2 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Tiida, Juke, Pulsar, Teana, Sentra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 193 ₴







