
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, Bosch 0986424780
1 730 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986424780
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986424780 |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 18.5 мм |
| Ширина | 156.3 мм |
| Висота | 78.7 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Galaxy, Sharan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 730 ₴





