
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P56082
2 053 ₴
- Готово до відправки
- Код: P56082
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P56082 |
| Ширина | 128 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Висота | 50 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | QX80, QX56, QX4, Patrol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 053 ₴



