
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P36031
4 129 ₴
- Готово до відправки
- Код: P36031
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P36031 |
| Ширина | 180 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 78 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | XF, f-pace, xf sportbrake, XE, I-Pace, Range Rover Velar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 129 ₴



