
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P56098
1 452 ₴
- Готово до відправки
- Код: P56098
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P56098 |
| Ширина | 104 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 45 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 47 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Leaf, Qashqai, Koleos, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 452 ₴



