
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P36022
2 164 ₴
- Готово до відправки
- Код: P36022
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P36022 |
| Ширина | 156 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 67 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Сумісність з маркою | Jaguar |
| Сумісність з моделлю | S-Type, XF, XJ, XK, xf sportbrake |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 164 ₴



