
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P83138
1 468 ₴
- Готово до відправки
- Код: P83138
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P83138 |
| Ширина | 113 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Висота | 41 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Highlander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 468 ₴



