
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P50093
2 035 ₴
- Готово до відправки
- Код: P50093
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P50093 |
| Ширина | 144 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Висота | 72 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | A-Class, Q30, B-Class, QX30, GLA-Class, SLS AMG |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 035 ₴


