
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P23085
1 530 ₴
- Готово до відправки
- Код: P23085
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P23085 |
| Ширина | 123 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 53 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, MiTo, 500 C, Bravo, Punto, Stilo, Linea, Grande Punto, Fiorino, 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴



