
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P24057
1 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: P24057
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P24057 |
| Товщина | 19 мм |
| Висота | 73 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Ширина внутрішньої накладки | 156 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Saab, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, 3, 9-3X, 9-3, C30, C70, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴



