
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P24061
1 455 ₴
- Готово до відправки
- Код: P24061
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P24061 |
| Товщина | 18 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 62 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 67 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Ширина внутрішньої накладки | 155 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, 3, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C30, C70, Kuga, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 455 ₴



