
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P24148
1 634 ₴
- Готово до відправки
- Код: P24148
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P24148 |
| Ширина | 123 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 52 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, 3, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C30, C70, Kuga, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 634 ₴



