
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P24157
2 819 ₴
- Готово до відправки
- Код: P24157
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P24157 |
| Ширина | 180 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 65 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Transit Connect, Kuga, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 819 ₴



