
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P28034
1 771 ₴
- Готово до відправки
- Код: P28034
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P28034 |
| Ширина | 149 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 59 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Acura, Nissan, BYD, Honda |
| Сумісність з моделлю | Odyssey, Tiida, FR-V, TL, Accord, RL, Teana, Civic, G6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 771 ₴



