
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P28036
1 828 ₴
- Готово до відправки
- Код: P28036
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P28036 |
| Товщина | 17 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 65 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 68 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Ширина внутрішньої накладки | 156 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 828 ₴



