
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P28051
1 572 ₴
- Готово до відправки
- Код: P28051
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P28051 |
| Ширина | 89 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Висота | 48 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Acura, Honda |
| Сумісність з моделлю | Odyssey, RDX, CR-V, FR-V, Legend, Accord |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 572 ₴



