
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P30051
1 673 ₴
- Готово до відправки
- Код: P30051
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P30051 |
| Ширина | 93 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 41 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Sonata, Cerato Koup, Optima, I30, Pro Ceed, Tucson, Ceed, Sportage, Cerato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 673 ₴



