
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P30073
2 156 ₴
- Готово до відправки
- Код: P30073
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P30073 |
| Ширина | 133 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 60 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Cerato Koup, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 156 ₴



