
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P37011
2 427 ₴
- Готово до відправки
- Код: P37011
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P37011 |
| Ширина | 143 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 49 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 52 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee, Commander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 427 ₴



