
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P44019
1 463 ₴
- Готово до відправки
- Код: P44019
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P44019 |
| Ширина | 117 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 46 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport, Discovery |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 463 ₴


