
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P49048
2 790 ₴
- Готово до відправки
- Код: P49048
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P49048 |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 60 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 790 ₴



