
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P50063
2 843 ₴
- Готово до відправки
- Код: P50063
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P50063 |
| Товщина | 21 мм |
| Висота | 70 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Ширина внутрішньої накладки | 193 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 194 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | G-Class, R-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 843 ₴



