
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P50068
1 487 ₴
- Готово до відправки
- Код: P50068
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P50068 |
| Ширина | 123 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 52 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 54 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 487 ₴



