
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P50085
1 984 ₴
- Готово до відправки
- Код: P50085
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P50085 |
| Ширина | 163 мм |
| Товщина | 21 мм |
| Висота | 67 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Viano, V-Class, Crafter, Vito, Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 984 ₴



