
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P50086
2 564 ₴
- Готово до відправки
- Код: P50086
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект тормозных колодок, дисковый тормоз
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P50086 |
| Виробник | BREMBO |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 165 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 68 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 79 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 564 ₴


