
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P50102
5 071 ₴
- Готово до відправки
- Код: P50102
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P50102 |
| Товщина | 19 мм |
| Висота | 72 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Ширина внутрішньої накладки | 192 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 193 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 071 ₴




