
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P54023
1 243 ₴
- Готово до відправки
- Код: P54023
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P54023 |
| Ширина | 87 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 47 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Volvo, Smart, Proton |
| Сумісність з моделлю | Forfour, V40, Impian, S40, Carisma, Space Star, Colt |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 243 ₴



