
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P54030
1 479 ₴
- Готово до відправки
- Код: P54030
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P54030 |
| Ширина | 145 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 55 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Dodge, Lancia, Fiat, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, Doblo, ASX, Lancer, Caliber, Space Runner, Avenger, Journey, Flavia, Galant, Outlander, Eclipse, Sebring, 4008, Patriot |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 479 ₴



