
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P54034
1 401 ₴
- Готово до відправки
- Код: P54034
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P54034 |
| Товщина | 15 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 35 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 40 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Ширина внутрішньої накладки | 85 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 106 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, Lancer, Caliber, Avenger, Outlander, Sebring, Patriot |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 401 ₴



