
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P56024
1 123 ₴
- Готово до відправки
- Код: P56024
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P56024 |
| Ширина | 82 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 57 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Almera, Primera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 123 ₴



