
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P56046
1 081 ₴
- Готово до відправки
- Код: P56046
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P56046 |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Висота | 37 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan, Suzuki, Infiniti, Samsung |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Quest, Juke, Q50, Koleos, Pathfinder, 350Z, Pulsar, Teana, QM5, Qashqai, Tiida, EX, FX, G, Leaf, Grand Vitara, M37, M35, M45, QX50, Q60, Murano, Sentra, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 081 ₴



