
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P59043
1 871 ₴
- Готово до відправки
- Код: P59043
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P59043 |
| Товщина | 21 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 70 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 71 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Ширина внутрішньої накладки | 155 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 157 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Fiat, Cadillac, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, 9-3X, Zafira, Croma, 9-3, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 871 ₴



