
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P61066
1 222 ₴
- Готово до відправки
- Код: P61066
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P61066 |
| Ширина | 137 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Висота | 52 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, 307, Xsara, C2, C3, C4, Partner, 206, 207, 208, C-Elysee, 1007, Corsa, Crossland X / Crossland, Berlingo, Xsara Picasso |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 222 ₴



