
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P68008
964 ₴
- Готово до відправки
- Код: P68008
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P68008 |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 65 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Lifan, Dacia, Renault, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Solenza, 11, Espace, Express, 520i, Logan, 19, 20, Rapid, 21, Fuego, Clio, Megane, Sandero, 25, Supernova, Largus, Super 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 964 ₴



