
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P83051
1 342 ₴
- Готово до відправки
- Код: P83051
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P83051 |
| Ширина | 116 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 51 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Great Wall, Lifan, Toyota, BYD, Geely |
| Сумісність з моделлю | 620, Weizhi V5, Yaris, G3R, M6, S6, Haval M4 / M4, F3, Prius, Yaris Verso, F3R, Celica, Vision, MK, Corolla, GC6, MR2, Haval M2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 342 ₴



