Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P83112 |
| Ширина | 109 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 50 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 631 ₴




