Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P83117 |
| Ширина | 158 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 57 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avalon, Camry, ES, Aurion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 761 ₴



