Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P83140 |
| Ширина | 143 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 67 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux, Fortuner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 083 ₴




