Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P85025 |
| Ширина | 142 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 50 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 51 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fox, Lupo, Polo, Fabia, Roomster |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 143 ₴





