
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P85073
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: P85073
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P85073 |
| Ширина | 106 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 57 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Superb, Toledo, Touran, Jetta, A4, Octavia, A6, A3, Scirocco, Passat, TT, Leon, Golf, Yeti, Eos, Altea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴



