Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P85084 |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 73 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Ширина внутрішньої накладки | 155 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 157 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A8, A4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 855 ₴



