
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P85085
2 066 ₴
- Готово до відправки
- Код: P85085
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P85085 |
| Ширина | 156 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 74 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 066 ₴



